ВСІ
Букмекери
Букмекери
Основи беттінгу
Основи беттінгу
Види спорту
Види спорту
Сайти та сервіси
Сайти та сервіси
Експертні матеріали
Експертні матеріали
Корисні статті
Корисні статті
Законодавство
Законодавство
Дівчата
Дівчата

Рубрика «Законодавство в ставках на спорт» покликана поінформувати читачів порталу Betline.com.ua про особливості і статус беттінгу в різних країнах світу.

Як відомо, ставки не скрізь носять легальний статус. В одних країнах букмекерський бізнес повністю легалізований і дозволяє гравцям укладати парі в конторах з різними ліцензіями – Кюрасао, Мальти, Гібралтару. В інших країнах можна робити ставки тільки в компаніях з державною ліцензією. А в інших місцях беттінг і зовсім знаходиться під суворою забороною.

Також є багато прикладів, де беттінг-законодавство змінюється прямо на очах. Найбільш яскраво це простежується в США, де кожен штат поступово легалізовує букмекерські ставки. У деяких інших країнах спостерігається схожа картина.

Зовсім недавно зміни в законодавстві букмекерської індустрії торкнулися і України. Якщо раніше українські беттори могли безперешкодно ставити скрізь, де приймають гравців з України, то зараз уряд вважає за краще узаконити ставки.

Саме тому розділ «Законодавство в ставках на спорт» настільки корисний. Він дозволить дізнатися, які умови гри в конкретній країні, яке оподаткування бетторів, а також які букмекери популярні в окремих державах.