Неспортивні ставки

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Букмекерські контори вже давно не асоціюються тільки зі ставками на спорт. Сьогодні практично в будь-який БК досить великий розпис на події, які не пов’язані зі спортом. Можна знайти пропозиції для ставок на погоду, політику, телешоу, інші соціально значущі події.

Такі парі стали з’являтися в букмекерських конторах ще з середини XX століття. Тоді в 60-х роках букмекери відкрили лінію на те, чи зможе висадитися людина на Місяць до 1970 року. Коефіцієнти досягали 1000.00. І в 1969 році БК довелося виплачувати великі суми тим, хто все-таки ризикнув поставити.

Приклад неспортивної ставки

Навіть з урахуванням того, що в багатьох БК є лінія ставок на неспортивні події, назвати їх популярними не можна. Загальний обсяг таких парі в середньому становить не більше 1%. Але в той же час букмекери використовують їх в якості реклами для залучення нових гравців.

Серед неспортивних ставок особливе місце займають парі на кіноіндустрію. Хто стане новим Джеймсом Бондом? Хто отримає Оскар, Золотий Глобус і т.д. Коефіцієнти можна знайти найрізноманітніші, вони нерідко піднімаються вище 2.0-3.0.

Наприклад, зараз в лініях багатьох букмекерських контор з’явилася пропозиція для ставки на те, чи оголосить Netflix про зйомки нового фільму або серіалу, присвяченого пандемії коронавірусу до завершення 2021 року.

Також набирають популярність ставки на показники YouTube-каналів. Скільки збере переглядів наступне відео, коли воно буде опубліковано і т.д. Це ж стосується і соціальних мереж. Який наступний контент викладе зірка в своєму Instagram? Хто першим оголосить про народження дитини? І всілякі інші варіанти.

Звичайно ж, можна знайти і парі на політику. Букмекери пропонують поставити на те, що Північна і Південна Корея об’єднаються в одну державу до 2024 року. Коефіцієнт на це досить високий – 3.0.

Традиційно можна укласти парі на переможця в президентських виборах, результати референдумів і т.д.

Особливості неспортивних ставок

  • високі коефіцієнти;
  • не підходять для регулярного розміщення парі;
  • часто зустрічаються цікаві пропозиції.

Підсумок

Неспортивні ставки – чудовий привід розважитися і відпочити від серйозної гри. Такі парі можуть мати довгостроковий характер, тобто чекати результату іноді доводиться більше місяця або навіть не один рік.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі