0:1 П2

Позначення ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Ставка на «0:1 П2» – очікування того, що команда гостей почне поєдинок з перевагою у себе в один гол, та в підсумку зможе виграти матч.

Зробити ставку

Такий варіант ставок в лініях букмекерських компаній називається «європейським гандикапом», який не надто популярний у вітчизняних конторах, тому його не завжди можна знайти в лінії. Хоча в цілому він використовується на багатьох видах спорту. Ставка «0:1 П2» за фактом означає те, що стартовий свисток матчу вже дається при рахунку 0:1, а ви ставите на те, що гості зможуть в підсумку виграти матч. Тобто рахунок 1:1 в матчі з урахуванням гандикапу перетвориться на 1:2 та ваша ставка виграє. А якщо рахунок матчу буде 2:1, то з урахуванням гандикапу він стане 2:2 та ваша ставка вже програє. Як видно, повернень на цьому ринку немає.

Приклад:

У цьому варіанті, якщо гості переможуть при будь-якому рахунку – ви виграли. Будь-яка нічия теж влаштує ставку «0:1 П2». А ось будь-який програш гостей – програш вашої ставки. У разі успіху сума поставлених вами грошей на дану ставку буде помножена у 1,82 рази.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі