0:1 П1

Позначення ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Ставка на «0:1 П1» – очікування того, що команда господарів почне поєдинок з перевагою у суперника в один гол, але в підсумку зможе виграти матч.

Перейти на сайт

Даний варіант ставки називається «європейським гандикапом» та не користується великою популярністю у бетторів на пострадянському просторі. Сама ставка «0:1 П1» означає те, що матч вже починається з рахунку 0:1, а ви ставите на перемогу господарів. Важливо: повернень на цьому ринку немає. І якщо в результаті господарі переможуть 2:1 (рахунок без урахування початкового гандикапу), то в такому випадку в розрахунку ставки буде вказано 2:2 і ви програєте, так як вийшла нічия і господарі не перемогли. Зустріти ринок «європейських гандикапів» можна практично на будь-якому виді спорту. Але у вітчизняних букмекерських компаніях ви не завжди його зможете знайти через вище названу малу популярність.

Приклад:

У цьому варіанті, якщо господарі переможуть з різницею в два і більше голи – з урахуванням «європейського гандикапу» вони так само залишаться переможцями та ваша ставка на «0:1 П1» буде розрахована, як виграшна, що примножить ваші гроші у 3,88 рази.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі