Стратегія ставок Мартингейл

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Стратегія Мартингейла прийшла в беттінг з гемблінгу. Вона являє собою простий математичний розрахунок. Спочатку система використовувалася для гри на рулетці за ставками на “червоне/чорне”. Але і в ставках на спорт вона знайшла своє застосування.

Опис стратегії Мартингейла

Стратегія ставок по Мартингейлу являє собою один з різновидів “догону”. Принцип простий – в серії ставок кожна наступна повинна бути такого розміру, щоб відіграти попередній програш і отримати певний прибуток.

Грається Мартингейл за такими принципами:

  • коефіцієнти підбираються від 2.00 і вище;
  • кожна наступна ставка в серії подвоюється;
  • як тільки парі виграє, серія переривається і починається нова.
З огляду на те, що суми парі в такій послідовності ростуть швидко, важливо заздалегідь розрахувати свій банк. Потрібно врахувати його загальний розмір і максимальну кількість послідовних парі, які ви можете зробити.

Починати потрібно зі ставки невеликого розміру. Наприклад, якщо початкове парі становить 50 гривень, то для 7 ставок поспіль знадобиться банк 6350 (50 + 100 + 200 + 400 + 800 + 1600 + 3200). Восьма ставка буде вже 6400, тобто загальний банкролл – 12 750 грн.

Мартингейл подобається бетторам через те, що його можна використовувати в самих різних видах спорту:

  • в баскетболі по чвертях;
  • в футболі по матчах однієї команди;
  • в тенісі по сетах або матчах одного гравця.

Буквально в будь-якому спорті можна знайти види ринків, що підходять для застосування цього різновиду догону.

Приклад використання стратегії

Візьмемо для прикладу баскетбольний матч “Жальгіріс” – “Барселона” в рамках розіграшу Євроліги. Фаворитом вважалася домашня команда, а в першій чверті на перемогу каталонського клубу давався коефіцієнт 2.30. Будемо грати Мартингейл по чвертях в лайві, укладаючи парі на перемоги “Барселони”:

  1. Перша ставка – 100 гривень з коефіцієнтом 2.30. “Барселона” програє чверть з рахунком 29:15. У нас – мінус 100.
  2. Друга ставка – 200 грн з коефіцієнтом 2.15 (букмекерські котирування змінюються з урахуванням поточного рахунку). Гостьова команда програє і другу чверть. Тепер з рахунком 21:19. Ми програли вже 300 UAH.
  3. Третя ставка – 400 гривень з коефіцієнтом 2.10. “Синьо-гранатові” виграють цю чверть з рахунком 24:14. Наш виграш склав 840 гривень.

Підіб’ємо загальний підсумок. На ставки було витрачено 700 гривень (100 + 200 + 400). 840-700 = 140 грн – чистий прибуток по стратегії Мартингейл в цьому конкретному випадку.

Але якби команда, на яку робилися ставки, програла б всі 4 чверті, то втрата склала б 1500 грн (100 + 200 + 400 + 800). В цьому і полягає ризикованість такої стратегії дожену.

Переваги і недоліки

Плюси та мінуси
простота і строгість математичної моделі
можливість робити ставки на різні види спорту;
в лінії онлайн БК завжди можна знайти підходящі для даної системи події в прематчі або лайві
грати за системою Мартингейл можна безперервно, починаючи наступну серію відразу після тієї, що закінчилася
ризик втратити великий банк у разі, якщо обраний результат так і не станеться протягом кількості послідовних парі
високий рівень психологічного тиску (програвши кілька ставок поспіль, беттор може зірватися і не зробити наступний хід, побоюючись втрати великої суми грошей)
наявність лімітів по максимумах в БК (може виявитися, що букмекер просто не прийме чергову ставку серії через обмеження по сумі, яку можна поставити на конкретний ринок)

Підсумок

Стратегія Мартингейла цікава з математичної точки зору і, безумовно, заслуговує на увагу. Її можна вигідно використовувати, якщо знайти підходящі беттінгові ринки. Але, як і при будь-якому іншому догоні, потрібно запастися великим банкролом, який дозволить зробити не менше 4-8 послідовних ставок.

Крім того, важливо знайти онлайн-букмекера, який не забанить гравця, що застосовує Мартингейл на регулярній основі. Якщо виконати перераховані умови, то гра за такою системою може бути захоплюючою і азартною.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі