Стратегія ставок «драбинка» або «вирощування кабанчиків»

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Стратегія «драбинка» відноситься до ризикованих і небезпечних беттінгових схем. З одного боку, вона часто веде до зливу великих сум грошей, з іншого – підвищує рівень азарту в ставках, що особливо негативно позначається на психіці людей, схильних до ігроманії.

Але якщо така стратегія ставок існує, значить у неї є прихильники і апологети. Розберемося, у чому полягає її суть і яка ефективність «драбинки» в ставках.

Зробити ставку

Опис стратегії

Із самої назви «драбинка» слідує, що схема включає кілька послідовних парі. А на останній сходинці такої драбини нас чекає головний приз. Ось тільки до цього етапу потрібно дістатися. Стратегія «драбинка» діє за таким алгоритмом:

 1. Вибирається мета – сума, яку потрібно виграти, або відсоток, на який необхідно збільшити банк.
 2. Визначається початковий розмір парі, яке буде укладено на першу подію.
 3. На другий і наступні результати ставиться вся сума разом з виграшем (можливо відкладання частини чистого виграшу для підстраховки).
 4. Ставки робляться на невисокі коефіцієнти – 1.10-1.30, щоб забезпечити максимально можливу прохідність.
 5. Серія переривається в разі досягнення поставленої мети або ж через програш в черговому парі.
Зазвичай таку схему воліють використовувати дуже азартні люди, які грають ва-банк і отримують від цього задоволення. Але очевидно, що ризик втрати великого банку високий, так як для цього потрібно програти всього одну ставку в серії.

Щоб знизити ймовірність такого ризику, була придумана стратегія «вирощування кабанчиків». Вона є модифікацією звичайної «драбинки». Зміна тут полягає тільки в тому, що загальна сума ділиться на кілька частин, які використовуються паралельно в декількох «драбинках». Важливо розуміти, що тут немає ніякої підстраховки. Програш в окремих «драбинках» настільки ж імовірний, як і в одній.

Приклад використання стратегії

Для прикладу використання стратегії «драбинка» візьмемо кілька матчів футбольної команди, яка в сезоні показує стабільно високі результати. Таким клубом є англійський «Манчестер Сіті» (МС). Почнемо з суми в 1000 гривень і поставимо собі за мету подвоїти її. Ставки робимо на користь МС, доводячи до потрібних коефіцієнтів за допомогою мінусових або плюсових фор.

Матч Ставка і коефіцієнт Сума Результат Виграш
МС — «Вест Хем» Ф1(-1) — 1.30 1000 2-0 1300
«Лестер» — МС Ф2(+1) — 1.15 1300 0-1 1495
«Реал» — МС Ф2(+2) — 1.15 1495 1-2 1719
«Астон Вілла» — МС П2 — 1.18 1719 1-2 2028

Як бачимо, за допомогою досить акуратної «драбинки» можна за 4-5 ставок подвоїти початкову суму. Але немає ніякої гарантії, що ми не оступимося на 2-му чи 3-му кроці. У будь-якому чемпіонаті навіть записні лідери часто сенсаційно програють не найсильнішим командам. Наприклад, перед матчем з «Вест Хемом», з якого ми почали «драбинку», МС програв 2-0 «Тоттенхему», хоча манчестерський клуб вважався в цій грі безумовним фаворитом.

Переваги і недоліки

Плюси стратегії «драбинка»:

 • Захопливість і азартність (можна віднести і до мінусів, якщо через зайву емоційність людина буде укладати безпідставні парі);
 • Висока прибутковість за умови якісного прематчевого аналізу;
 • Простота ігрової моделі, яку може використовувати навіть беттор-початківець;
 • Букмекери не блокують рахунки і не вводять обмеження проти бетторів, що використовують таку схему гри.

До мінусів відносяться:

 • Високий ризик програшу великих грошових сум (навіть при коефіцієнтах 1.10-1.30 часто трапляються сенсаційні результати);
 • Психологічна небезпека ігроманії (після програшів багато гравців кидаються відіграватися, через що азарт переростає в залежність).

Підсумок

Стратегія «драбинка» і її модифікація «вирощування кабанчиків» не рекомендуються для гри новачкам в спортивних ставках. По-перше, щоб застосовувати цю ризиковану схему, потрібно вміти проводити якісний прематчевий аналіз події, вибирати результати, ймовірність настання яких максимально висока. По-друге, потрібно на власному досвіді переконатися, що ви не «втрачаєте голову», укладаючи захоплюючі серії спортивних парі.

Досвідчені ж беттори цілком можуть урізноманітнити свою гру в БК за допомогою даної стратегії. Чому б іноді не ризикнути і не довести собі самому, що ти готовий успішно передбачити відразу кілька результатів поспіль?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі