Стратегія ставок Флет

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Стратегія Флет (англ. Flat – плоский, рівнинний) – одна з систем фінансового менеджменту, яка використовується в тому числі і в беттінгу. Її відмінна риса полягає в тому, що гравець строго дотримується заздалегідь визначеного розміру ставок, процентного або натурального ліміту. Така стратегія не гарантує високих прибутків, але головне її завдання – вберегти гравця від швидкого зливу банкрола.

Опис стратегії Флет

Головний принцип, яким визначається стратегія ставок Флет, полягає в строгому лімітуванні розміру парі. Застосовується такий алгоритм:

 • визначається загальна сума банку, який потрапляє на рахунок в букмекерській конторі;
 • встановлюється розмір окремої ставки (зазвичай на рівні 1-5% від банкролу);
 • розмір кожного наступного парі може залишатися стабільним або ж вираховуватися як відсоток від поточного банку;
 • при прокручуванні великої суми розраховується ROI скоєних ставок і, в залежності від результату, коригується стратегія.

Виділяють такі види системи Флет в ставках на спорт:

 1. Академічний. Обережна система фінансового менеджменту, при якій Флет-показник не перевищує 1-2% від загального банку.
 2. Агресивний. Тут беттор витрачає на кожне парі 3-5% від банкрола, що при серії невдач може привести до серйозних фінансових втрат. Але розрахунок йде на високу частку виграшних ставок.
 3. Статистичний. Тут робиться якомога більше ставок. На кожне парі витрачається 0,5-1% від банку. Періодично обов’язково розраховується ROI і проводиться статистичний аналіз.
 4. Хаотичний. Тут фінансова дисципліна знижується і беттор на свій розсуд виділяє на кожне наступне парі від 3 до 10% банкрола. Успіх залежить не від управління коштами, а від успішності спортивного прогнозування.

У стратегії Флет базовим принципом є суворе визначення розміру ставки. Але потрібно звертати увагу і на показники букмекерських котирувань. Вважається, що Флет у ставках може бути ефективним тільки при коефіцієнтах вище 1.60-1.70.

Приклад використання стратегії

Наведемо приклад академічного (обережного) Флету:

 • банк – 100$;
 • 100 ставок по 1%;
 • коефіцієнт – 1.80;
 • зайшло – 55%;
 • повернення – 10%;
 • програші – 35%;
 • результат: 55*1.8 + 10 = 109;
 • прибуток – 9$.

Це абстрактний приклад, що потребує декількох застережень:

 • 55% успішних парі при коефіцієнті 1.80 вимагають досить високої майстерності в спортивному аналізі;
 • 1.80 – середній коефіцієнт, а значить, могли заходити ставки з показниками 1.70-1.75, що трохи знизить прибутковість;
 • 9% прибутку – хороший показник саме для Флету (використовують його гравці, що прагнуть не швидких надприбутків, а обережного використання вкладених коштів).

Переваги і недоліки

Обережність і фінансова дисципліна. Навіть беттор-початківець не програє свій перший банк за кілька парі
Сумісність з беттінговими стратегіями. Флет - система фінансового менеджменту, яку потрібно застосовувати в поєднанні зі стратегіями, які враховують види ринків, коефіцієнтів і т.д
Простота аналізу прибутковості. Використовуючи стабільний розмір ставок, легко розрахувати їх ефективність, ROI, скорегувати систему при необхідності
Не вийде відразу отримувати великі прибутки від ставок
Психологічні складнощі, пов'язані з необхідністю терплячого ставлення до повільного зростання банку (багато гравців розраховують на ставки як на швидкий спосіб легкого заробітку, що помилково)
При перших невдачах і втратах багато бетторів відмовляються від дисциплінованого підходу в фінансовому управлінні ігровим банком

Підсумок

Стратегію Флет потрібно розглядати виключно як інструмент фінансового управління ставками. Він допомагає не допустити головної помилки – швидкої втрати банку через серію невдалих ставок. З такою стратегією неможливо розраховувати на швидкі надприбутки. Але простота і швидкість заробітку на ставках – це тільки ілюзія новачків.

Важливо не втратити багато грошей, виробляючи індивідуальний стиль, перевіряючи стратегії, удосконалюючи власну майстерність прогнозування. Ваш заробіток буде залежати від успішності спортивного аналізу, а Флет-стратегія допоможе мінімізувати ризики грошових втрат.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі