Стратегія ставок Фіксований відсоток від банку

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Для новачка в беттінгу важливо з перших парі слідувати суворій фінансовій дисципліні, системному плануванню. Для цього добре підходить стратегія Фіксований відсоток від ігрового банку, яка не дозволить за кілька невдалих ставок злити багато грошей. Цю форму фінансового менеджменту найчастіше рекомендують тим, хто тільки починає робити ставки і сподівається на дистанційний, а не миттєвий результат.

Опис стратегії

Стратегія ставок “Відсоток від ігрового банку” проста для розуміння і математичних розрахунків. У ній діє такий алгоритм:

  • Визначення початкового розміру ігрового банкрола;
  • Вибір початкового розміру парі (доцільно орієнтуватися на 3-5% від загального банку);
  • Незалежно від виграшу або програшу кожної чергової ставки, наступна робиться на встановлений раніше відсоток від поточної суми на рахунку.

Залежно від того, на який фіксований відсоток від ігрового банку орієнтується беттор, розрізняють такі види цієї стратегії:

  1. Стримуюча. Тут розмір парі обмежується 1%. При такому розподілі грошей не можна розраховувати на великі виграші, але є гарантія від зливу рахунку. Грати настільки обережно потрібно бетторам-початківцям, які тільки осягають ази спортивного аналізу і прогнозування. Цей режим ще можна назвати навчальним.
  2. Консервативна. Тут ставки робляться на 2-5%. Таку систему управління ігровим рахунком сповідує навіть частина опитаних бетторів. Для помітного фінансового прибутку необхідно робити ставки з коефіцієнтами від 2.00-2.50.
  3. Агресивна. Межі встановлюються на рівні 5-10%. За такою системою прибуток можна отримати навіть на ставках з коефіцієнтами від 1.70-1.80. Але при цьому важливо мати гарні навички аналізу спортивних подій.

Часто ця система супроводжується лімітом максимального банкролу. Коли він досягається, прибуток знімається з балансу в букмекерській конторі. Поточний банк зменшується, щоб суми, які проставляються, не були занадто високими.

Приклад використання стратегії

Розглянемо, як працює стратегія Фіксований відсоток від ігрового банку на конкретному прикладі. При цьому будемо суміщати її з системою ставок на букмекерський ринок “Обидві заб’ють” в футболі. Початковий банкролл – 200$, фіксований відсоток – 5%:

  1. Ставка №1 – 10$. “Астон Вілла” – “Лестер” – “ОЗ” з коефіцієнтом 1.70. Підсумковий рахунок 2:1. Виграш по парі – 7$. Банк – 207$.
  2. Ставка №2 – 10.35$. “Кардіфф” – “Вест Бромвіч” – кеф 1.90. Рахунок – 2:1. Виграш по парі – 9.315$. Банкролл – 216.31$.
  3. Ставка №3 – 10.82$. “Лестер” – “Челсі” – кеф 1.70. Рахунок – 2:2. Виграш – 7.57$. Банк – 223.88$.
  4. Ставка №4 – 11.19$. “Тоттенхем” – “Манчестер Сіті” – кеф 1.60. Рахунок – 2:0. Програш 11.19$. Банк – 212.69$.

Розмір наступного парі за цим принципом фінансового управління складе 10.63$. Як бачимо, розмір ставки може як збільшуватися, так і зменшуватися.

Переваги і недоліки

страховка від швидкого зливу вкладених коштів (в разі відходу в мінус суми парі знижуються, тим самим сповільнюючи темп грошових втрат)
простота математичних розрахунків і гранична зрозумілість моделі
можливість тренування фінансової дисципліни для гравців з невеликим досвідом
вироблення психологічної витримки, вміння придушувати зайвий азарт і поривчастість
немає ризику блокувань або встановлення лімітів з боку букмекера
не можна розраховувати на швидкі і великі виграші (система розрахована на тривалу дистанцію)
при грі в мінус відіграш ускладнюється, тому що розміри окремих парі знижуються

Підсумок

Стратегія ставок за Фіксованим відсотком від ігрового банку зарекомендувала себе як ефективний інструмент фінансового управління в беттінгу. Головна її особливість – захист від великих і швидких втрат. Тому вона рекомендована початківцям для вироблення навичок фінансової дисципліни, умінь обмежувати свій азарт і прагнення до швидкої наживи.

Досвідчені беттори, що володіють хорошими навичками аналізу і прогнозування, теж часто використовують таку систему. При збільшенні грошового балансу вона дає кумулятивний ефект. Розмір сум ставок поступово зростає, а значить, збільшується і дистанційний прибуток.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі