Стратегія ставок Фібоначчі

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Стратегія Фібоначчі в ставках на спорт заснована на відомій числовій послідовності. Її суть полягає в тому, що кожне наступне число є сумою двох попередніх.

Послідовність названа на честь італійського математика XII-XIII століть Леонардо Пізанського, у якого було прізвисько Фібоначчі. Як же цей математичний принцип, на якому засновано багато обчислювальних алгоритмів, може бути використаний в беттінгу?

Зробити ставку

Опис стратегії Фібоначчі

Кожне наступне число Фібоначчі вираховується дуже просто:

1, 1, 2 (1 + 1), 3 (1 + 2), 5 (2 + 3), 8 (3 + 5), 13 (5 + 8), 21 (8 + 13) і т. д.

За цією схемою робляться і послідовні ставки. На відміну від Догону (Мартингейла) тут не відбувається такого швидкого зростання сум. Порівняємо розміри парі при однаковій початковій ставці:

Мартингейл 1 2 4 8 16 32 64 128 256
Фібоначчі 1 1 2 3 5 8 13 21 34

Але якщо вона досить безпечна, в чому полягає підступ і чому її не використовують всі клієнти букмекерських контор? Справа в тому, що таке м’яке підвищення розмірів парі вимагає використання високих коефіцієнтів. Щоб стратегія Фібоначчі в ставках приносила хоча б мінімальний прибуток, кефи повинні бути не нижче 2.62. Тільки досвідчені гравці з хорошими навичками спортивного аналізу і прогнозування можуть на регулярній основі підбирати такі валуйні показники.

Приклад використання стратегії

Часто система Фібоначчі в беттінгу застосовується на такому ринку, як “нічия” у футболі. Даний вибір робиться на тій підставі, що коефіцієнти по цьому виду парі найчастіше знаходяться на рівні 3.00-4.00, що цілком підходить під розглянуту стратегію.

Потрібно тільки вибрати команду, яка часто розходиться миром зі своїми суперниками і приступити до серії ставок по системі. Для прикладу візьмемо Болонью в італійській Серії А:

  • Виїзна гра проти СПАЛ. Коефіцієнт на нічию – 3.48. Ставимо 10 доларів. Рахунок: 1-3. Програш;
  • Домашній матч проти Брешії. Кеф – 4.28. Ставимо 10$. Рахунок: 2-1. Програш. Загальний мінус – 20 USD;
    Матч в Римі з Ромою. Кеф – 4.40. Ставка – 20. Рахунок: 2-3. Програш. Мінус – 40;
  • Домашня гра з Дженоа. Кеф – 3.90. Ставимо – 30. Результат: 0-3. Загальний мінус – 70;
  • Гра на Ренато Даль’Ара з Удінезе. Кеф – 3.48. Ставимо – 50. Результат: 1-1. Парі виграло. 50х3.48=174 долари США. Чистий виграш – 174-50=124$. Віднімаємо попередні втрати: 124-70=54 USD.

Таким чином, проставивши в загальному 120 доларів, отримали 54 чистого прибутку. У такій ситуації можна стверджувати, що ризик виправданий. Але тут є і свої підводні камені, адже команда цілком може обійтися без нічиїх набагато довше. Отже, потрібен великий банк для гри за такою системою. У той же час, розмір доходу можна збільшити, підібравши декілька відповідних команд і роблячи на них ставки паралельно.

Переваги та недоліки

Математична простота і витонченість
Застосовність до різних видів спорту
Знижений ризик програшу при наявності достатнього банкроллу для довгих серій
Затяжна серія програшів може зажадати використання великого банкроллу, який може бути недоступний беттору
Якщо дійти до високих сум за ставками, можна впертися в ліміт за обраним ринком, встановлений в букмекерській конторі для всіх гравців
Психологічно складно ставити велику суму грошей на результат, який не виправдав себе вже багато разів поспіль

Підсумок

Стратегія ставок Фібоначчі буде цікава як інструмент фінансового менеджменту і початківцям, і досвідченим бетторам. Новачки цілком можуть починати з невеликих ставок і підвищувати свою майстерність спортивного прогнозування, розбиратися в валуйних ринках, знаходити хороші коефіцієнти.

Досвідчені беттори можуть взяти числа Фібоначчі на озброєння як базову фінансову стратегію. Вона може стати хорошою системною підмогою для гри в БК, якщо гравець на високому рівні розбирається в конкретному виді спорту, стежить за командами або спортсменами.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі