Стратегія ставок Далласа

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Айрат Даллас – творець декількох популярних ресурсів і телеграм-каналів, присвячених ставками на спорт. Це псевдонім, за яким ховаються люди, які заробляють не стільки на беттінгу, скільки на своєму медійному продукті. Спочатку їх брендом стала так звана стратегія Далласа, яка, за твердженням творців, приносить стабільний прибуток. Чи справді це так, і в чому полягає ця горезвісна система?

Зробити ставку

Опис стратегії Далласа

Стратегія ставок Далласа призначена для укладення парі в режимі лайв в футболі. Прогнозист радить дочекатися 30-ої хвилини першого тайму і зробити ставку на загальний або індивідуальний тотал, а в деяких випадках на мінусову фору фаворита. За стратегією необхідно дотримуватися таких принципів:

 • Вибираються матчі, в яких є явний фаворит і андердог;
 • Якщо через півгодини після початку матчу аутсайдер не забив гол, то потрібно ставити на те, що в результаті гри його індивідуальний тотал складе менше 1.00 або 1.50;
 • Якщо до 30-ої хвилини фаворит веде 1:0 або 2:0, то ставку робимо на загальний ТМ з розрахунком +1.5 голи (наприклад, якщо рахунок 2:0, то ставимо на ТМ 3.5);
 • Якщо на тотал занадто низький коефіцієнт, то при рахунку 1:0 на користь фаворита є сенс укласти парі на фору “-1” більш сильної команди.

Важливою умовою фінансового успіху по стратегії Далласа є те, що коефіцієнти по вибраним парі не повинні бути нижче 1.40. Це означає, що доведеться шукати матчі, в яких букмекер допустив помилку і переоцінив андердога або фаворита.

Каппер також радить грати в чемпіонатах з низькою результативністю, підбирати команди, які рідко забивають більше одного гола в матчі. Насправді, такий передматчевий аналіз в поєднанні з переглядом ігор в лайв займає дуже багато часу. На думку багатьох бетторів ця система в принципі неефективна і веде до зливу грошей на дистанції.

Але, видаючи таку стратегію ставок, Даллас не ставив за мету створити безпрограшну беттінговую систему. Це був брендовий хід, на основі якого в подальшому просувалося кілька капперських ресурсів, в тому числі, “Хочу прогноз” (ХП), який отримав величезну популярність. Важливим моментом стало те, що Айрат Даллас не підтверджував статистику прогнозів на незалежних верифікаторах, а також був неодноразово спійманий на обмані і підтасовуванні результатів своїх ставок.

Укласти парі

Приклад використання стратегії

Візьмемо для прикладу матч кубка Греції між “Панатінаїкосом” і ПАОКом. Тут фаворитом вважалася гостьова команда, яка до 30-ої хвилини вела 1:0. За стратегією Далласа можна було б зробити 3 ставки:

 • ТМ (1) “Панатінаїкос” – лайв коефіцієнт становив 1.42;
 • ТМ (2.5) загальний з коефіцієнтом 1.38 (прийнятний);
 • Ф (-1.5) ПАОК – кеф був 1.5.

Перші дві ставки зайшли б, а третя – ні, так як матч закінчився з рахунком 0:1. Цей приклад підібраний, щоб показати, як працює задум каппера. Але важливо розуміти, що на дистанції ставки за коефіцієнтами 1.40-1.50 в більшості випадків призводять до повного зливу банку. Потрібно бути надкомпетентними фахівцем, аналітиком, прогнозистом, щоб на таких котируваннях вийти на хороший прибуток. Айрат Даллас стверджував, що він за короткий час підняв банк з 70 тисяч до мільйона.

Переваги і недоліки

Чи можна говорити про якісь переваги стратегії ставок Далласа? Варто зазначити, що ця схема:

 • Цікава гравцям, які люблять ставити в режимі лайв;
 • Підходить для тих, хто добре розбирається в не самих популярних футбольних першостях;
 • Має свою внутрішню логіку, нехай і складно реалізовується в реальному беттінгу.

До недоліків стратегії Далласа віднесемо:

 • Її результат повністю залежить від майстерності або удачі прогнозиста (тут немає зрозумілого математичного обґрунтування);
 • Ставки по запропонованим коефіцієнтам на дистанції ведуть в мінус;
 • В лайві букмекери стягують підвищену маржу, через що ця схема стає ще більш невигідною;
 • Сам каппер не надав доказів того, що зміг успішно заробити на цій стратегії.

Підсумок

Авторські стратегії – це завжди цікаво, і беттори захоплюються їх використанням. Але дуже важливо, щоб сам автор переконливо довів, що зміг отримати прибуток зі своєї схеми. У випадку зі стратегією Далласа цього не сталося.

Але це не означає, що потрібно повністю відкинути принципи, запропоновані в ній. Якщо ви захоплюєтеся ставками на футбол в режимі лайв і добре розбираєтеся в не топових першостях, то ставки на “тотал менше” між незабивними суперниками цілком можуть приносити прибуток. Однак така гра підходить тільки досвідченим бетторам, які мають високий рівень майстерності в Live-ставках.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі