Стратегія ставок Догон

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Стратегія ставок на спорт Догон помилково розглядається деякими гравцями як безпрограшна система. Дійсно, в теорії легко побудувати алгоритм, який неминуче веде до прибутку. Але у справжній букмекерській конторі реалізувати будь-які “безпрограшні” схеми не вийде. Однак сам принцип наздоганяння цікавий і його обов’язково потрібно знати кожній людині, котра захоплюється ставками на спорт.

Зробити ставку

Опис стратегії Догону

Стратегія ставок Догон називається так через те, що гравець відіграє попередні програні парі, тобто “наздоганяє” їх. Це серійна система, в якій розмір чергової ставки в поєднанні з коефіцієнтом повинен дозволити покрити попередні втрати і дати певний прибуток. Після виграного парі серія наздоганяння переривається і починається знову – з мінімальної ставки.

Залежно від застосовуваної тактики і рівня коефіцієнтів виділяють такі основні види Догону:

  1. Система Мартингейла. У ній використовуються коефіцієнти 2.00-2.50. Такий рівень букмекерських котирувань дозволяє не вдаватися до складних математичних розрахунків. досить подвоювати розмір кожного наступного парі в серії.
  2. М’який Догон. Тут беттор орієнтується не стільки на коефіцієнти, скільки на власний аналіз подій. Тому така стратегія більше підходить для ставок на спорт. Сума кожної наступної парі розраховується за формулою:

С = (В + П) / (К-1)

Позначення

С – розмір ставки;

В – очікуваний виграш за поточною ставкою (врахуйте необхідність отримати прибуток);

П – програні в попередніх парі гроші;

К – коефіцієнт за поточною ставкою.

І до Мартингейла, і до м’якого Догону потрібно підходити з обережністю. Суми, що проставляються, швидко ростуть, тому кілька програшів поспіль можуть швидко з’їсти весь банк. Наздоганяння завжди повинне підкріплюватися компетентним аналізом ймовірності настання результату, на який робиться ставка.

Приклад використання стратегії

Для прикладу візьмемо “Догон на аутсайдера” в футболі. У сезоні 2019/20 року в Англійській Прем’єр-Лізі невтішні результати показував лондонський “Вест Хем”. Через це на його перемогу давалися непогані коефіцієнти. Як приклад наведемо серію ставок на перемогу цієї команди:

  1. “Вест Хем” – “Брайтон”. Ставка – 10$. Коефіцієнт – 2.45. Рахунок: 3-3. Парі програло.
  2. “Манчестер Сіті” – “Вест Хем”. Кеф – 18. Розрахунок (20 + 10) / (18-1) = 1.7 USD. Округляем до більшого і ставимо 2$. Рахунок: 2-0. Ставка програла. Загальні втрати – 12$.
  3. “Ліверпуль” – “Вест Хем”. Кеф – 16. (22 + 12) / (16-1) = 1.6$. Знову ставимо 2$. Рахунок: 3-2. Програш. Загальний мінус – 14$.
  4. “Вест Хем” – “Саутгемптон”. Коефіцієнт – 2.60. (24 + 14) / (2.6-1) = 17.5. Ставимо 18$. Рахунок: 3-1. Парі виграло – 18 х 2.6 = 46.8$. Чистий виграш – 28.8 доларів. З урахуванням попередніх втрат прибуток становить 28.8-14 = 14.8$.

В даному прикладі ризик зменшений завдяки тому, що ми ставили на аутсайдера. З свідомо сильнішими командами давалися високі коефіцієнти. Тому суми парі виходили невеликими. Така тактика дозволяє зменшити ймовірність великих втрат по Догону. Вибір англійського чемпіонату обумовлений тим, що навіть команди в нижній частині турнірної таблиці виграють матчі з певною періодичністю.

Переваги і недоліки

можливість адаптації до самих різних видів спорту
можна знайти ринки для швидкої гри (наприклад, в лайві по чвертях в баскетболі) або довгій дистанції (на перемогу однієї команди в футболі)
цікаві та суворі математично обґрунтовані розрахунки
підвищення ймовірності відіграшу програних грошей у букмекера
ризик швидкого зливу великого банку (при інтенсивному зростанні розміру ставок)
установка лімітів з боку букмекерів (цей інструмент застосовують багато БК для боротьби з "догонщиками")
сильний психологічний тиск (програвши кілька парі в серії, беттору складно зробити велику ставку - втрачається впевненість у своїх силах)

Підсумок

Стратегія Догон в ставках повинна застосовуватися усвідомлено. Новачкам рекомендується остерігатися її. Не потрібно просто використовувати математичну модель, сліпо подвоюючи суми ставок. Математичні розрахунки повинні підкріплюватися знаннями в тому виді спорту, події з якого вибираються для укладення парі.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі