Стратегія ставок проти тренду

Стратегії ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

На коефіцієнти букмекерів великий вплив мають тенденції, що складаються. Наприклад, якщо команда перемогла в кількох матчах поспіль, котирування на її черговий успіх підвищуються. У таких ситуаціях може ефективно спрацювати стратегія ставок проти тренду.

Для застосування стратегії важливо постійно відстежувати тенденції і статистичні показники в різних першостях.

Зробити ставку

Опис стратегії ставок проти

Є різні види стратегії ставок проти. Розглянемо основні:

  1. Стратегія проти фаворита. Тут не обов’язково ставити на перемогу або не програш андердога (слабкого суперника). Розпис букмекерів дозволяє знаходити хороші допоміжні ринки, наприклад, фора аутсайдера. Також можна ставити на “тотал менше” сильної команди. Важливо знаходити валуйні коефіцієнти на рівні 1.80-2.50. Особливу роль тут відіграє мотивація суперників, коли більш сильна команда не зацікавлена ​​в розгромі, а слабка – готова чинити опір і викладатися заради гарного результату.
  2. Стратегія проти серії. Тут можна ставити проти будь-яких усталених тенденцій. Наприклад, футбольний клуб виграв або програв 5-6 матчів поспіль. Є сенс проаналізувати всі привхідні фактори і поставити проти продовження тривалої серії. Така стратегія хороша тим, що в ній можна ловити високі коефіцієнти. Фактори, що впливають на припинення серії, можуть бути різними (зниження турнірної мотивації, зміна тренера, травми провідних виконавців і т.д.).
  3. Стратегія проти нічиєї або вилка “12” в футболі. Це особливий вид ставок проти. Тут використовується поєднання прематчевого і лайв парі. Перед грою беттор робить ставку на ринок “12” (перемога 1 або 2 команди). А в лайв після зміни рахунку укладає парі на “Х” (нічию), так як коефіцієнт зросте через перевагу однієї з команд. Пошук таких вилок – складне завдання, яке під силу досвідченим гравцям.
Існує багато модифікованих різновидів стратегії ставок проти. Часто беттори доповнюють її системою догону. Якщо серія, проти якої зроблена ставка триває, то на наступний матч сума парі збільшується настільки, щоб відіграти попередній програш і заробити якись прибуток.

Приклад використання стратегії

Наведемо приклад застосування стратегії проти серії на чемпіонаті Англії. Безпрограшна серія команди “Манчестер Сіті” склала 8 матчів, що в футболі, особливо англійському, вважається дуже високим показником. І ось, проходить матч Кубка Англійської ліги між “Тоттенхемом” і “Манчестер Сіті”.

Коефіцієнти букмекера на перемогу “Тоттенхема” складають 8.10-8.50, а на те, що “Сіті” не виграє – 6.00-6.15. Чому є сенс поставити на один з цих ринків? Тут діє кілька факторів:

  • Це другий матч, в першому переміг “Сіті” – клуб не буде виривати перемогу за всяку ціну;
  • У “Хотспур” мотивація набагато вище, так як у команди показники сезону не вражають;
  • Команда-фаворит виставила на кубковий матч не найсильніший склад.

З урахуванням усього перерахованого є сенс зробити ставку проти серії перемог фаворита. Ставимо на те, що “Тоттенхем” не програє з коефіцієнтом 6.00. Матч закінчився поразкою “городян” з рахунком 0-1. Ставка зіграла. Але якби тут гравця спіткала невдача, то догоном можна було зіграти проти серії перемог в наступній грі АПЛ.

Переваги і недоліки

Можливість грати за високими коефіцієнтами;
Хороша "грошова" віддача при якісному прематчевому аналізі;
Сумісність з іншими принципами фінансового менеджменту в беттінгу (наприклад, з використанням системи догону);
Дозволяє гравцям проявити свої знання в конкретному виді спорту, чемпіонаті, інформованість про клуб або спортсмена.
Ризик того, що команда або спортсмен, проти якого робиться ставка, у відмінній формі, що дозволяє довго продовжувати переможну серію;
У поєднанні з догоном можна за кілька парі злити велику суму грошей;
Небезпека великих програшів при неякісному аналізі співвідношення сил супротивників.

Висновок

Стратегія ставок проти може себе виправдати лише в тих випадках, коли беттор добре розбирається в ситуації, що передую події. Передбачати успіх андердога або несподіваний програш фаворита складно. Але ніякі переможні серії не тривають вічно, тому стратегія проти виправдана з точки зору спортивної логіки.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі