Зворотка

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Термін «зворотка» у ставках використовується вкрай рідко. Він позначає жартівливу стратегію гри, при якій потрібно робити ставки, протилежні до думки експерта, який регулярно програє. Також на місці експерта може бути будь-який гандікаппер, що займається поширенням прогнозів.

Отримати бонус

Розберемо більш детально, що означає «зворотка» в букмекерському середовищі. Наприклад, на сайті, де ведеться відкрита статистика тіпстерів, публікуються прогнози експерта, в минулому – відомого спортсмена. Незважаючи на свій авторитет, якості його прогнозів, м’яко кажучи, варто бажати кращого.

При такій ситуації логічно сказати: «Якщо ставити зворотки на його прогнози – буде куди краще». Це може бути застосовано у випадках, коли експерт більше разів помилився, ніж правильно спрогнозував результати подій.

Як згадувалося вище, це не повноцінна стратегія ставок. Більшість бетторів використовують термін «зворотка» в жартівливій формі і не збираються ставити проти прогнозиста. Так, скоріше, констатується факт некомпетентності того чи іншого експерта в беттінгу.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі