РКН

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

РКН у ставках означає скорочення слова «Роскомнагляд». Якщо українські гравці рідко використовують цей термін між собою, то для бетторів із Росії це звичайна справа.

Відвідати сайт

Однією зі сфер діяльності Роскомнагляду є контроль за гемблінговими сайтами, в тому числі тими, які займаються ставками на спорт. У Росії передбачено жорстке регулювання беттінгу: на внутрішньому ринку цієї країни легально можуть працювати тільки ті сайти, які отримали місцеву ліцензію.

Наприклад, сайт 1xBet вважається нелегальним у РФ. При спробі перейти в цю контору, сайт буде заблокованим. Саме цим і займається РКН – орган виявляє нелегальні сайти і віддає провайдерам наказ блокувати їх.

Незважаючи на обмеження з боку РКН, користувачі з Росії все одно знаходять способи грати в БК без російської ліцензії. На допомогу приходять VPN та інші інструменти, що допомагають приховати місцезнаходження гравця. Росіянам вигідно грати на нелегальних сайтах як мінімум з однієї причини – відсутність податків, які передбачені в місцевих конторах.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі