Ліхтар

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Сленговий термін «ліхтар» у ставках на спорт є синонімом слова «фаворит» і служить для позначення більш сильної команди або спортсмена.

Отримати бонус

Існує два підходи до трактування поняття «ліхтар». Виділяти фаворита можна в окремому матчі або в рамках цілого турніру. Приклади вживання:

  1. «Барселона» є ліхтарем в цьому матчі. Навряд чи «Депортіво» зможе щось протиставити такому іменитому опоненту.
  2. Серена – ліхтар US Open. Я б вважав за краще поставити на її перемогу, тим більше вона виступає в рідних стінах.

Фаворити в беттінгу відрізняються вкрай низькими коефіцієнтами. Чим вища ймовірність перемоги, тим нижче підсумкове котирування. Розуміючи це, більшість новачків у БК практикують ставити більше грошей виключно на фаворитів.

На практиці подібна стратегія є збитковою. Дійсно, ліхтарі часто перемагають, але в разі програшу беттору доведеться довго покривати втрати. Судіть самі: якщо зробити 9 вдалих ставок з коефіцієнтом 1,1 за 100 $ кожна, а десяте за рахунком парі програє, який профіт буде у гравця?

Реєстрація

Відповідь проста – беттор втратить всі зароблені гроші з попередніх ставок, тому ставити тільки на фаворитів – не найкращий задум. Пріоритетніше укладати парі на фаворитів із мінусовою форою: подібні ставки відрізняються більш вигідними котируваннями.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі