Лівак

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

«Лівак» в ставках є синонімом терміну «договірний матч». Так в букмекерському слензі називаються змагання, в якому відсутня спортивна складова: його результат відомий заздалегідь всім учасникам гри або певній групі осіб.

«Ліваки», як правило, відбуваються в змаганнях, до яких прикуто мало уваги. Зазвичай це нижчі за статусом ліги, хоча в окремих випадках історія знає приклади, коли договірні матчі проводилися в топових змаганнях. Чого лише вартий чемпіонат Італії середини 2000-х.

Досвідчені гравці знають: на «ліваках» наживаються ті, хто є їх організаторами або учасниками. Інформація про договірні матчі не потрапляє в мережу і не продається за 100 доларів. На сьогоднішній день велика кількість шахраїв в інтернеті намагається зробити гроші на продажу результатів нібито договірних ігор. Насправді, такі «інформатори» просто продають випадкові результати.

Якщо шахраєві вдасться продати один правильно вгаданий «договірняк» – з людиною, який його купив, можна продовжувати працювати далі. Потім дії «Каппера» повторюється по новому колу.

Зробити ставку

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі