Хеджування

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Хеджування – це система ставок, яка заснована на перекритті протилежних результатів. Є різновидом вилок, але використовується переважно в лайві.

Найпростіший приклад хеджування в ставках – це розмістити парі на фаворита протистояння, після чого в live «підловити» високий коефіцієнт на аутсайдера. Завдання беттора – поставити такі суми грошей, щоб отримати профіт незалежно від результату події.

Зробити ставку

Бувають і більш хитромудрі схеми, які також відносяться до хеджування. Припустимо, гравець поставив на перемогу Дель Потро на US Open. Аргентинець дістався до фіналу, але в заключній зустрічі його суперником стане Новак Джокович. Очевидно, в цій парі Дель Потро все також буде вважатися андердог.

Однак якщо зробити велику ставку на перемогу Джоковича, можна заробити на двох випадках одночасно. Якщо бути точним, один з них все одно зайде, а прибуток виграшної ставки зможе покрити витрати на два парі і дасть непоганий профіт:

  1. Припустимо, коефіцієнт на перемогу Дель Потро на ЮС Опен дорівнює 12,0. Гравець поставив 100 $.
  2. Ставка на виграш Джоковича у фіналі оцінюється в 1,23.

Якщо зайде ставка №1, беттор отримає 1100 доларів чистими, але з великою часткою ймовірності гравця чекає невдача, адже Дель Потро – явний аутсайдер в фіналі. Якщо поставити 500 $ на Джоковича, беттор може виграти 615 доларів, з яких 15 – чистий профіт. Якщо збільшити суму парі на Новака хоча б до 700 $, гравець може розраховувати на більш високі доходи без ризику.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі