Хайп

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Термін «хайп» у ставках на спорт може мати відразу два визначення одночасно. Для його правильного трактування слід обов’язково вникати в контекст, в якому використовується дане слово.

Відвідати сайт

Перше значення «хайпу» в букмекерській середовищі – це популярна подія, про яку говорять беттори, преса і всі небайдужі до спорту люди. Хайповим футбольним матчем може бути фінал престижного турніру, в тенісі такою подією може виступати сутичка топових тенісистів.

Хайпові події в БК – це завжди бігмаркети. Букмекери надають на такі ігри хороші коефіцієнти (чим популярніше матч, тим нижче маржа). Також подібним подіям характерний відмінний розпис і високі ліміти ставок.

Існує й інше значення терміну «хайп». Однойменну назву має різновид фінансових пірамід (HYIP) із нібито високою окупністю від вкладень. Різні проекти капперів можуть створюватися як раз у вигляді пірамід: гравці вкладають певну суму коштів в прогнозиста, а він, у свою чергу, через конкретний відрізок часу поверне більше.

Вищеописана схема істотно відрізняється від класичної купівлі прогнозів. У випадку з HYIP, гравець переводить гроші іншій людині або «організації». У більшості випадків йому невідомо, як насправді розпоряджаються його засобами.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі