Файєр (Фаєр)

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

«Файєр» або «фаєр» у беттінг-середовищі служить скороченням-жаргонізмом від назви букмекерської контори Betfair. Також любителі спортивних ставок для позначення цієї компанії люблять використовувати абревіатуру БФ.

Зробити ставку

Betfair є не тільки класичною букмекерською конторою, а ще й біржею ставок. Саме за рахунок формату біржі Бетфейр отримав всесвітню популярність. Головною відмінністю БК від біржі є принцип роботи:

  1. Букмекерська контора – це місце, де клієнти ставлять проти букмекера. Якщо беттор перемагає, БК виплачує виграш згідно з коефіцієнтом. Якщо програє – поставлені кошти йдуть до букмекерської компанії.
  2. Біржа – це майданчик, де одні користувачі ставлять проти інших. Гравець може поставити «За» якийсь результат чи зробити ставку «Проти». На кожну з них знайдеться людина, яка хоче поставити на протилежний результат.

Перевага біржі Betfair – високі коефіцієнти. Файєр пропонує дуже вигідні котирування з маржею, що наближається до нуля. Однак біржа стягує фіксовану комісію з кожної ставки: незважаючи на це, грати в БФ все одно вигідніше, в порівнянні з безліччю інших букмекерів.

Реєстрація

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі