Європейський коефіцієнт

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Європейський коефіцієнт (decimal odd) – це тип котирувань, які ми звикли бачити у вітчизняних і більшості європейських букмекерських контор. Вони являють собою значення, на кшталт 1,65, 2,0, 3,64 і т. д.

Отримати бонус

Їх перевага перед американськими і британськими котируваннями полягає в простоті розрахунку потенційного виграшу. Для цього необхідно помножити суму ставки на коефіцієнт результату.

Розглянемо на прикладі матчу між «Барселоною» і «Шальке 04». На перемогу господарів букмекери дають коефіцієнт 1,55. У разі, якщо поставити на виграш каталонців 120 доларів, беттор отримає 120 $ * 1,55 = 186 $, з яких 66 доларів – чистий заробіток.

Ще один плюс європейських або десяткових коефіцієнтів – простота у визначенні ймовірності події. Чим нижче котирування, тим більше гравець має шансів на перемогу. Для того щоб дізнатися, наскільки ймовірним є проходження коефіцієнту, розділіть одиницю на його значення.

Наприклад, якщо 1 розділити на коефіцієнт 2, вийде 0,50, тобто 50% проходу. Але, таких котирувань ви не побачите ні в одній БК, оскільки в коефіцієнтах закладена маржа. Значення 1,91 за 50% результат здається більш реальним.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі