ЧС

Терміни та сленг
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

ЧС у ставках є абревіатурою від «Чемпіонат Світу». Дане скорочення служить для позначення міжнародних турнірів певних видів спорту, але найчастіше асоціюється саме з футболом.

Отримати бонус

ЧС – регулярна подія, що проходить з певною частотою. Наприклад, футбольна світова першість організовується раз в 4 роки, а ось ЧС із хокею проходять на щорічній основі, чому фанати хокею, безумовно, дуже раді.

Незалежно від спортивної дисципліни, ЧС – велика подія. Букмекери завжди ставляться до Чемпіонатів Світу належним чином:

  1. По-перше, істотно збільшується розпис матчів, у порівнянні з рядовими подіями конкретного виду спорту.
  2. Маржа, як правило, знаходиться на низькому рівні. Як наслідок – більш високі коефіцієнти на результат, тотали і фори.
  3. Збільшуються ліміти. Чемпіонат Світу є популярним турніром, тому беттінг-компанії дозволяють робити більш високі ставки.

Зробити ставку

Не можна не відзначити ще один факт про світові першості. Незважаючи на відносно великі інтервали між проведенням змагань, букмекери дають можливість ставити на результати турнірів задовго до їх початку. Наприклад, парі на результат футбольного ЧС приймаються практично відразу після завершення попередньої першості.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі