Ставки на тотал

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Тоталом в беттінгу позначається кількість будь-яких показників (голів, очок, кутових, карток, триочкових кидків, промахів і так далі). Воно може бути більше або менше певного значення.

Приклад ставок на тотал

У європейському тоталі може братися ціле і половинне значення, наприклад, 1, 1.5, 2, 2.5 і так далі. Ставити можна на те, що в результаті поєдинку буде більше або менше зазначеного значення. Для прикладу візьмемо футбольний матч Ліги Націй між Україною і Швейцарією. При ставці на тотал більше 0.5 (позначається як ТБ 0.5, 0.5 Б, O 0.5 – від англійського «over») рахунок повинен бути як мінімум 0:1 або 1:0, можна і більше, наприклад, 2:0, 2:1, 3:0, 0:2 і так далі. Тут неважливо, хто заб’є ці голи і коли саме.

Розглянемо також приклад тотала менше. Припустимо, ставимо на ТМ 1.5 (може позначатися як 1.5 М, U 1.5 – від англійського «under»). У такому випадку нам підійдуть тільки такі варіанти рахунку, як 0:0, 1:0 і 0:1. Якщо хтось виграє з відривом в 2 голи, парі не зіграє, оскільки загальна кількість м’ячів буде вже мінімум 2, що більше, ніж 1.5.

Ця ставка може бути загальною і індивідуальною (окремо для кожної команди), ставитися тільки до певного проміжку матчу. Наприклад, індивідуальний тотал першої команди більше 2 (може позначатися як ІТБ1 (2)) означає, що перша команда повинна забити мінімум 3 голи і абсолютно неважливо, скільки заб’є друга. Також трапляються ставки на тотал, наприклад, в першому таймі. Припустимо, ставимо на ТМ 3 в першій половині поєдинку. Тоді нас влаштує рахунок 0:0, 1:0, 0:1, 2:0, 0:2, 1:1 до 45-ї хвилини зустрічі, адже все це менше 3.

Особливості ставок на тотал

  • бувають ставки на тотал зіграних періодів, геймів, сетів, якщо в обраному виді спорту немає фіксованої їх кількості;
  • зверніть увагу, що в букмекерських конторах парі на тотал в основний і додатковий час розміщуються в окремих блоках;
  • в кожній БК можуть бути особливі правила розрахунку таких ставок, з ними потрібно ознайомитися у відповідному розділі;
  • якщо кількість голів, очок або інших показників дорівнює значенню тотала в ставці, буде повернення (наприклад, ми ставимо на тотал більше 2, а рахунок у матчі 2:0, тобто голів рівно 2);
  • перевага цілих значень тотала над половинними в тому, що в перших можливе повернення, недолік – більш низький коефіцієнт (візьмемо той же приклад з рахунком 2:0, якби ми поставили на ТБ 2.5, то програли б).

Підсумок

Тотал позначає кількість і чисельність явища чи події в беттінгу. Існує безліч дієвих стратегій таких ставок, необхідно лише добре знати правила розрахунку.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі