Cтавки на ординари

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Ординар – це ставка лише з однієї події. Щоб розрахувати виграш, необхідно помножити суму ставки на коефіцієнт.

Приклад ставки на ординари

Припустимо, ми ставимо на перемогу БАТЕ над футбольним клубом Городея. Коефіцієнт дорівнює 1.664. Щоб укласти парі, потрібно натиснути на цей коефіцієнт в розписі на сайті букмекерської контори. Після цього в купоні з’явиться лише одна подія – П2 в матчі Городея – БАТЕ.

Введіть суму ставки в купоні і натисніть кнопку підтвердження. В даному випадку виграш буде дорівнює сумі ставки, що помножена на 1.664. Наприклад, якщо ми поставили 100 доларів, то можемо отримати 100 * 1.664 = 166.4 одиниці американської валюти. Чистий виграш (без урахування суми парі) складе 166.4-100 = 66.4 долара.

Такий же принцип застосуємо при розрахунку основних (наприклад, у футболі це 1Х2, подвійний результат, тотал, фора) і додаткових (кутові, картки, видалення, статистика) видів спортивних ставок і парі на спеціальні події (культура, нагороди, розваги і так далі ).

Можна також поставити серію одиночних ставок. Для цього внесіть в купон кілька подій, тобто натисніть на кілька коефіцієнтів. Потім в полі типу парі виберете «Поодинокі», введіть суму для кожної ставки.

Особливості ставок на ординар

  • може бути поставлений на короткостроковий, довгостроковий ринок, в прематчі і лайві;
  • легкість розрахунку – досить помножити суму ставки на коефіцієнт події;
  • ординар не залежить від інших подій і це дає перевагу при прогнозуванні – вам потрібно зосередитися на одному матчі, а не на декількох;
  • невисока маржа (в комбінованих типах парі відсоток букмекера збільшується);
  • коефіцієнт менше, ніж в експресах, системах і інших типах парі, де в одному купоні знаходиться декілька результатів;
  • менший ризик програшу, ніж в експресах і системах.

Підсумок

Ставки на ординар, тобто на одну подію – це відмінний спосіб покращити якість власних прогнозів. Вам необхідно добре вивчити один матч, а не кілька. Потенційний виграш буде нижче, ніж при ставках на експреси або системи, але і ризик програти менше. Цей тип букмекерських парі відмінно підійде як новачкам, які слабо розбираються в поняттях беттінгу, так і професіоналам, які віддають перевагу нехай і невеликий, але постійний дохід.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі