Довгострокові ставки

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Далеко не всі любителі беттінга ставили або всерйоз розглядають довгострокові ставки. Головна причина – неможливо отримати швидкий результат. Як правило, очікування займає від 1 місяця до року. Саме це і не влаштовує, так як більшість беторів метою гри в БК вважають регулярний заробіток.

Букмекери часто пропонують зробити довгострокову ставку. У лінії можуть з’являтися пропозиції на переможця турніру, кращого бомбардира, досягнення команди і т.д. Довгостроковими можна вважати не тільки ставки на спорт, а й пропозиції для парі на те, хто виграє в телешоу, президентських виборах або отримає Оскар.

Перевага таких ставок – привабливі коефіцієнти. І чим раніше буде зроблена ставка, тим більш вигідним буде коефіцієнт. Підчас турніру або при наближенні до головної події котирування традиційно знижуються.

Приклад довгострокових ставок

Характер довгострокових ставок не дозволяє їх використовувати повсякденно. Різноманітні варіанти стратегій погано адаптуються до них, так як події відбуваються рідко, а будь-які розрахунки можуть не принести результату через непередбачені ситуації. Наприклад, під час турніру лідер команди-фаворита може отримати травму або дискваліфікацію.

Тому розглядати довгострокові ставки варто тільки для розваги. Як правило, гравці ставлять суму на порядок більшу від свого середньостатистичного парі.

Але в історії є випадки, коли і з невеликої ставки гравцям вдавалося зірвати великий куш, заганяючи букмекера в мінуси. Найяскравіший приклад – чемпіонство «Лестера» в АПЛ в сезоні 2015/2016.

Перед початком чемпіонату коефіцієнт на перемогу «лисів» становив 5001,0. Деякі фани команди вирішили підтримати її, поставивши на те, що вона займе перше місце за підсумками сезону. Однією з них стала 21-річна Хлої Коуп. Вона поставила всього 7 фунтів, а заробила £35 000. І ця виплата була далеко не найбільшою. Деякі змогли підняти більше £100 000.

Особливості довгострокових ставок

  • великі коефіцієнти;
  • високі ризики;
  • немає робочої стратегії;
  • немає регулярності;
  • ставки для розваги і переважно для любителів.

Підсумок

Довгострокові ставки – хороший варіант для бажаючих перевірити свою удачу. Вони здатні принести хороший профіт, але ризики завжди великі, так як через великий проміжок часу багато чого може змінитися. Для регулярної гри вони не підходять, а для розваги і спроби зірвати куш – в самий раз.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі