Ставки на фору

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Ставка на фору має на увазі, що гравець укладає парі на результат з перевагою (плюсова фора) або відставанням (мінусова фора). Суть в тому, що якщо від реального значення голів, очок або інших показників відняти або додати те, що вказано в форі і учасник виграє, значить, парі зіграло.

Приклад ставки на фору

Розглянемо приклад плюсової фори в один гол для домашньої команди. Вона може позначатися як Ф1 (1) або Ф1 (+1). Якщо після букви «Ф», до дужок йде цифра, вона позначає порядковий номер учасника. Наприклад, візьмемо футбольний матч Городея – БАТЕ. Тут Городея буде командою №1, а БАТЕ – №2.

Цифра в дужках – це те значення, яке потрібно додати. Якщо немає плюса або мінуса, мається на увазі плюсове значення. У деяких букмекерських конторах вказується просто дві цифри, без дужок і букви «Ф». Тоді перша з них означає номер учасника, друга – значення, яке потрібно додати.

Припустимо, ми ставимо на 1 2 (те ж саме можна записати як Ф1 (2) або Ф1 (+2)). Щоб парі зіграло, потрібно, щоб Городея не програла з відривом більш ніж в 2 голи, тобто рахунок 0:1, 1:1, 1:2, 2:3 і так далі нам підійде. Зрозуміти це нескладно. Додамо до реальних голів Городеї 2 м’ячі, отримаємо 2:1, 3:1, 3:2, 4:3 і так далі. У такому випадку цей колектив виграє.

Розглянемо приклад мінусової фори, тобто випадок, коли від реальної кількості голів, очок або інших показників потрібно віднімати вказане число. Це може позначатися як Ф (-1), Ф1 (-1), 1 -1. Беремо той же матч Городея – БАТЕ. Припустимо, ми ставимо на Ф2 (-2), тобто команда БАТЕ повинна виграти з відривом більш ніж в 2 м’ячі. Рахунок 0:3, 1:4, 0:4 і так далі підійде, адже якщо відняти 2, БАТЕ все одно вийде переможцем, буде 0:1, 1:2, 0:2.

Особливості ставок на фору

  • для аутсайдера передбачена плюсова фора, для фаворита – мінусова;
  • якщо після розрахунку фори виходить нічия, сума парі повертається (наприклад, якщо рахунок 2:1 і ми ставили на фору 2 (1), то при додаванні рахунок буде 2:2, значить, це нічия і ставка підлягає поверненню);
  • нульова фора, тобто Ф (0), Ф1 (0), 1 0 – це те ж саме, що подвійний шанс, але при нічиї буде повернення суми ставки.

Підсумок

Ставки з мінусовою форою зазвичай використовують для того, щоб збільшити коефіцієнт. Наприклад, якщо ви точно впевнені, що Челсі переможе Лідс, можна поставити на «синіх» з форою -1 або навіть -2. Таким же чином плюсову фору використовують при ставках на аутсайдера, щоб перестрахуватися.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі