Як робити ставки на азіатський гандикап – інструкція та особливості

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Всім гравцям відомий термін «фора». Якщо ви вже грали в зарубіжних БК, то повинні були розібратися з тим, що «гандикап» – це його синонім. Рано чи пізно беттори також знайомляться і з поняттям «азіатський гандикап» в ставках.

Вперше такий вид ставок з’явився в Азії (назва говорить сама за себе). Потім знайшов популярність і в європейських букмекерських конторах. Він являє собою схрещені ставки з гандикапом, коли ставимо не на ціле число фори (0, 1, 2) або половину (1.5, -2,5), а на середнє між ними (1.25, -1.75). Тому їх ще називають четверними форами.

Азіатський гандикап в букмекерських конторах дозволив істотно розширити лінію. Гравцям він дає можливість в якійсь мірі убезпечити себе від програшу. Тому азіатська фора прекрасно підходить обережним гравцям.

Зробити ставку

 

Приклад азіатського гандикапу

При ставці з азіатським гандикапом парі насправді розбивається на 2 підставки. Наприклад, в лінії матчу «Осасуна» – «Барселона» ставимо 100 доларів з форою 2.25 на господарів. Коефіцієнт – 1.80. Наша ставка означає, що гроші порівну діляться на 2 парі: 50$ на гандикап +2.0 та 50$ – на +2.5. Вони розраховуються окремо і потім сумуються.

Для того щоб визначити, на які додаткові ставки буде розбитий азіатський гандикап, відніміть і додайте 0,25 від значення фори.

Які можуть бути варіанти:

  • «Барселона» виграла з різницею в 3 і більше голів – обидві наші ставки програли, тобто гроші втрачені;
  • «Барселона» виграла з різницею в 2 м’ячі – по першій ставці з гандикапом 2.0 на «Осасуну» ми отримали повернення, а за іншою – виплату: 50*1.80=90 доларів США. Сумарно забираємо 140 USD;
  • «Осасуна» програла з різницею в 1 м’яч або не програла зовсім – обидві ставки виграли. Наш прибуток 180 USD (50*1.8+50*1.8).

Тепер розглянемо ставку з гандикапом -2.75. Ми вибрали таке парі на перемогу господарів у матчі «Манчестер Сіті» – «Борнмут». Ставимо ті ж 100 доларів з тим же коефіцієнтом 1.80. Тепер парі теж ділиться на два: фора -2.5 і -3.0. Варіанти:

  • «Манчестер Сіті» виграв з різницею в 4 і більше голів – обидва парі зіграли і прибуток становить 180 доларів;
  • МС виграв рівно в 3 м’ячі – за першою ставкою у нас виграш 50*1.80=90$, а по другій (фора -3.0) – повернення 50 USD;
  • МС виграв з різницею в 2 голи, 1 м’яч або зовсім не переміг – програли обидві ставки.

Особливості ставок на азіатський гандикап

Азіатська фора в букмекерських конторах має ряд особливостей:

  • Даний тип ставок зустрічається не у всіх БК. Деякі букмекери дають можливість ставити тільки на класичну фору, на кшталт +1,5 або -2;
  • Азіатський гандикап безпечніше класичного. Даний вид парі дозволяє гравцеві підстрахуватися. Якщо половина ставки не зіграє, можна отримати повернення по другій половині;
  • Бажано ставити на коефіцієнти від 2,0 і вище. Це обумовлено тим, що при виграші половини від суми ставки беттор виявиться в плюсі;
  • Досвідчені гравці вважають за краще робити ставки на аутсайдерів. Перевага плюсового азіатського гандикапу в тому, що на момент початку матчу цей результат вже “зіграв”. Якщо ставити на мінусову фору фаворита, команді/спортсмену потрібно робити певні дії.

Підсумок

Азіатський гандикап – тип парі для обережних гравців. Якщо ви сумніваєтеся, чи поставити з форою 2 або 2.5, то краще вибрати середнє – 2.25 і підстрахувати себе. Коефіцієнти будуть трохи нижче, але і прохідність таких ставок вище.
Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі