Ставки на експреси

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Експрес – це тип ставок, де в одному купоні міститься кілька подій (мінімум 2, максимум 20 або 50 в залежності від букмекерської контори), що не залежать одна від одної. Щоб розрахувати загальний коефіцієнт експреса, необхідно перемножити котирування всіх подій. Таке парі буде виграшним, якщо всі вибори в купоні виявляться вірними.

Зробити ставку

Приклад експресу

Для того щоб поставити експрес, сформуємо ставку із трьох подій. Візьмемо результати матчів Ліги Європи: перемогу Валенсії над Аяксом з коефіцієнтом 2.67, нічию у матчі Манчестер Юнайтед – Порту за 2.85 та перемогу Аталанти над донецьким Шахтарем за 1.23.

Загальний коефіцієнт дорівнюватиме 2.67*2.85*1.23=9.36. Тобто, якщо поставити 10$, беттор може отримати виграш 93,6 USD. Щоб зробити таку ставку, необхідно клікнути на всі три котирування на сайті букмекерської контори, в купоні вибрати тип «Експрес», ввести загальну суму та натиснути кнопку прийняття парі.

Зауважимо, що ми не могли б внести в купон ставки на перемогу Валенсії над Аяксом і тотал більше 2 або обидві заб’ють в тому ж матчі, адже це були б залежні один від одного вибори.

Якщо хоча б один прогноз виявиться невірним, все парі буде програшним. Але якщо по одному з них буде повернення, в розрахунок піде коефіцієнт 1. Припустимо, матч Валенсія – Аякс не відбувся, і букмекер повертає всі укладені на нього парі. Тоді загальний коефіцієнт експресу буде дорівнювати 1*2.85*1.23=3.5.

Особливості ставок типу експрес

  • В більшості БК максимальний коефіцієнт експресу становить 5000. Якщо ви зберете події, які в результаті перемноження дадуть більше, система все одно прийме ставку з котируванням 5000;
  • Деякі БК обмежують експреси по сумі максимального виграшу чи виплати;
  • Один виграшний експрес може принести більш високий виграш, ніж якщо ставити ординари на ті ж події;
  • Ризик програти вище, ніж при використанні одиночних парі;
  • Експреси складніші для прогнозування, адже потрібно правильно передбачити підсумки кількох поєдинків.

Підсумок

Ставки на експреси дозволяють одночасно поставити на кілька подій. Але це набагато ризикованіший вид ставок, ніж ординари. На дистанції він не дозволяє отримати великий прибуток (якщо він взагалі буде).

Новачки часто припускаються помилки, збільшуючи коефіцієнт основної ставки шляхом додавання в купон подій з котируваннями 1.01-1.2, але це неминуче призводить до втрати грошей.

Запомните: при экспресс-ставках в букмекерских конторах перемножаются не только коэффициенты событий, но и их вероятности. Если взять два исхода с 50% прохода и объединить их, ставка сыграет не в 50% случаев, а в 25% (50% * 50% = 0,25).

Запам’ятайте: при експрес-ставках у букмекерських конторах перемножуються не тільки коефіцієнти, а ще їх вірогідності. Якщо взяти два вибори з 50% проходу та об’єднати їх, ставка зіграє не у 50% випадків, а в 25% (50% * 50% = 0,25).

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі