Ставки на подвійний шанс: детальний розбір

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

При ставках на подвійний шанс або подвійний результат, як його іноді називають, ви ставите одночасно на 2 результати спортивної події і отримуєте прибуток, якщо один з них виявиться вірним.

Поставити можна на перемогу першої команди/учасника і нічию (1Х), другої команди/учасника або нічию (Х2), або ж перемогу однієї з команд/учасників, тобто без нічиєї (12 – читається як «один-два», а не «дванадцять»).

Зробити ставку

Приклад парі на подвійний шанс

Для прикладу візьмемо матч Шахтар Донецьк – Ред Булл Зальцбург в Лізі Чемпіонів. Коефіцієнт на , тобто на Шахтар і нічию складає 1.65, 12, тобто перемогу будь-якого із суперників – 1.22. А на Зальцбург з нічиєю (Х2) – 1.37.

Припустимо, ми поставили 100 доларів на 1Х. Якщо Шахтар виграв з будь-яким рахунком, ми отримаємо 100*1.65=165 і чистий прибуток (без урахування суми ставки) складе 165-100=65 доларів. Те ж саме актуально, якщо поєдинок завершиться нічиєю. Але якщо Зальцбург переможе з будь-яким рахунком, ми втратимо свої гроші.

Котирування нижче, ніж при ставках на основний результат. Але перевага в тому, що ви одночасно берете два варіанти результату матчу. Завдяки цьому ймовірність виграти збільшується.

Особливості ставок на подвійний шанс

  • цей тип парі використовують, щоб перестрахуватися (наприклад, гравець зробив аналіз і впевнений, що переможе перша команда, але щоб отримати страховку, він ставить одночасно і на нічию);
  • ймовірність виграшу вище, ніж при ставках на результат, але коефіцієнт нижче;
  • найбільш вигідні ставки на перемогу або нічию аутсайдера: котирування можуть варіюватися від 2,5 до 10,0;
  • ставки 1Х та Х2 є аналогами фори 0, тільки з більш низькими коефіцієнтами. Тільки ось при нульовому гандикапі можливе повернення при нічийному результаті, а ставка на 1Х/Х2 гарантує беттору виграш;
  • подвійний шанс відсутній у багатьох видах спорту.

Підсумок

Подвійний результат дозволяє поставити одночасно на два результати матчу. Основним недоліком даного типу парі є більш низький коефіцієнт, ніж на основний результат. Але в той же час його перевага полягає в більш низьких ризиках програти.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі