Ставки на точний рахунок

Види та типи ставок
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Азарт від перших ставок в букмекерських конторах швидко сходить нанівець. Після зливу банку багато гравців закидають такий вид розваг, а ті, хто залишаються, починають шукати інші варіанти для парі, окрім основного результату або тоталів.

Переглядаючи різні варіанти парі, увага новачків нерідко зупиняється на ставках на точний рахунок. У таких парі є свої плюси і мінуси. Вони, звичайно, більше підходять досвідченим гравцям, які використовують стратегії, але в деяких ситуаціях удача може посміхнутися і новачку.

Приклад ставки на точний рахунок

Складнощів з розумінням специфіки ставок на точний рахунок виникнути не повинно. Бетору потрібно вгадати, з яким рахунком завершиться матч. Поставити на точний рахунок можна в різних видах спорту: в футболі, хокеї, тенісі, волейболі, кіберспорті та ін.

Є два моменти, які є визначальним для ставок на точний рахунок. Це ризикованість і високі коефіцієнти. Вгадати точний рахунок – вельми важке заняття. Навіть якщо ви розбираєтеся в обраному виді спорту, добре знайомі з можливостями команд, то все одно немає ніякої гарантії, що можете передбачити точний результат.

Якщо новачок вибирає такий вид парі, йому доводиться розраховувати на удачу – коефіцієнт завжди високий і є можливість серйозно збільшити свій банк. Але і шанси програти значно вище 80%.

Як бачите, коефіцієнти на точний рахунок в середньостатистичному футбольному матчі стартують від 6.20 і доходять до 250.0.

На точний рахунок ставлять не тільки новачки. Досвідчені гравці використовують подібні ставки, але тільки в стратегії на довгій дистанції.

Статистика говорить про те, що 10% футбольних ігор завершується з рахунком 1:0. Такий же відсоток припадає і на рахунок 1:1. Найпростіший варіант – ставити ординари або формувати системи, комбінуючи декілька ставок на 1:1 та 1:0 одночасно.

Також можна використовувати ще одну стратегію. На зазначені вище результати плюс 0:0, 2:0 і 2:1 припадає 50% від усіх результатів. Шанси можна підвищити, підібравши відповідний матч. Обраний матч (скріншот зверху) прекрасно підходить. Якщо поставити на ці результати (всього виходить 5) по 100 гривень, то мінімальний прибуток складе 120 гривень. Звісно, це за умови, що зіграє хоча б один з вибраних результатів.

Особливості ставок на точний рахунок

  • високі коефіцієнти;
  • ризикованість;
  • не всі букмекери приймають ставки в системі/експресах на точний рахунок.

Підсумок

Ставки на точний рахунок є в «арсеналы» багатьох бетторів. Проте ставитися до них потрібно обережно, так як шанси на успіх невисокі. Їх можна істотно збільшити за рахунок використання стратегії і правильного підбору матчів.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі