ВСІ
Букмекери
Букмекери
Основи беттінгу
Основи беттінгу
Види спорту
Види спорту
Сайти та сервіси
Сайти та сервіси
Експертні матеріали
Експертні матеріали
Корисні статті
Корисні статті
Законодавство
Законодавство
Дівчата
Дівчата
Терміни та сленг
Види та типи ставок
Стратегії ставок
Позначення ставок
Терміни та сленг
Позначення ставок

ІТБ1 (1)

Позначення ставок
Терміни та сленг

ЧЄ

Розділ «Основи беттінгу» сайту Betline.com.ua обов’язковий до прочитання всім новачкам в ставках на спорт. Хоча і більш досвідчені гравці зможуть почерпнути з нього багато корисної інформації.

Сюди включені такі підрозділи:

  1. Види і типи ставок. У даній категорії читачі дізнаються, що таке ординар, чим експрес відрізняється від системи. Ще тут описані основні типи ставок – подвійний шанс, азіатський гандикап, фора, тотал. Також є докладні матеріали про неспортивні ставки, довгострокові парі і інших типах. Всі статті супроводжуються практичними прикладами.
  2. Стратегії. Як відомо, мало знати, які види і типи ставок є в БК. Куди корисніше розуміти, як працюють стратегії гри в букмекерських конторах. Саме тут перераховані основні фінансові та ігрові системи – від «Догону» і “Мартингейла” до «Сходинки» зі ставками проти фаворитів.
  3. Терміни і сленг. Ставки на спорт – це окремий напрямок азартних ігор, в якому сформувалася специфічна термінологія. Крім того, беттори люблять розбавляти терміни сленговими виразами. Найпопулярніші поняття зосереджені в даному підрозділі «Основ беттінгу».
  4. Позначення ставок. Як відомо, в лінії букмекерських контор ставки позначаються спеціальними скороченнями. Наприклад, замість того щоб писати «Переможе перша команда», букмекери вважають за краще використовувати варіант «П1». А «1>2» в більшості випадків означає, що в першому таймі буде забито більше голів, ніж у другому. Якщо ви не знаєте, що означає скорочення в лінії БК, ймовірно, відповідь знайдете тут.