Красою не в тата. Знайомтеся, дочка Уейна Гретцкі – Пауліна

Дівчата
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Пауліна Гретцкі народилася в сім’ї одного з найуспішніших хокеїстів в історії Уейна Гретцкі та актриси Джанетт Джонс. По статусу та регаліях батьків можна зрозуміти, що дівчину чекало вкрай публічне життя і Пауліна виявилася до нього повністю готовою.

Вона не тільки не боїться камер, а навіть навпаки – зробила камери своєю роботою. Наскільки круто Пауліна виглядає на фото, ви можете переконатися в її Інстаграмі – @paulinagretzky.

Пауліна під час навчання в школі відвідувала балетну секцію. Дівчина завжди стежила за своєю фігурою і вже в 17 років почала кар’єру фотомоделі. Заради цього вона навіть відмовилася від навчання в коледжі.

19 грудня 2020 року Пауліні виповнилося 32 роки. На сьогодні за її плечима неймовірна кількість зйомок для різноманітних журналів, в тому числі спортивних, таких як «Sports Illustrated».

Також дівчина встигла спробувати себе в музиці і має певний досвід зйомок у кіно і серіалах. Напевно, найгучнішою картиною в її кар’єрі можна назвати «Однокласники 2» з Адамом Сендлером у головній ролі.

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі