Марина Бех-Романчук – український діамант в легкій атлетиці

Дівчата
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Україна завжди вважалася досить сильною в легкій атлетиці країною, а про красу українських дівчат і зовсім ходять розмови по всьому світу. Сьогодні ми познайомимо вас з людиною, в якій гармонійно поєдналися спортивна успішність та природна краса. Мова йдеться про стрибунку Марину Бех-Романчук. Передчуваючи ваші питання, які виникнуть під час читання цього матеріалу, відразу залишаємо тут Інстаграм цієї красуні – @marynabekh.

Марина Бех народилася 18 липня 1995 у невеликому селищі Морозів в Хмельницькій області. Виховували дівчину бабуся і дідусь, так як батьки в її ранньому дитинстві поїхали на заробітки за кордон.

Як розповідала сама Марина, в дитинстві вона була неймовірно активною дитиною і дуже любила спорт. Вона навіть встигла спробувати свої сили у футболі, але в підсумку все ж вибрала легку атлетику, а точніше – стрибки в довжину.

Свою першу медаль в кар’єрі Марина здобула в 2011-му році на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який проходив у Туреччині. Там вона стрибнула на 6 метрів 25 сантиметрів.

У 2015-му Бех виграла чемпіонат України, а в 2016-му потрапила на перші для себе Олімпійські ігри. Марині вдалося подолати кваліфікацію, проте в фіналі вона так і не показала жодного залікового результату.

Надалі Марина тільки додавала в результатах. Зараз в її активі бронза і золото Європейських ігор, срібло чемпіонатів Світу та Європи, а також перемога в загальному заліку Світового туру в приміщенні 2020. Кращим результатом українки є стрибок на 6,93 метра (в приміщенні – 6,96).

У 2018-му році Марина вийшла заміж за ще одного українського олімпійця – плавця Михайла Романчука. Таким чином, Марина Бех перетворилася в Марину Бех-Романчук. Дітей у пари поки немає, адже вони обидва сконцентровані на спортивній мрії – чемпіонство на ОІ. Можливо, Марині вдасться реалізувати свою мрію вже наступного літа в японському Токіо.

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі