Андреа Меза – нова Міс Всесвіт

Дівчата
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

16 травня пройшов щорічний конкурс краси «Міс Всесвіт 2020». Змагання було перенесено з осені 2020-го на весну 2021-го через коронавірусні обмеження. Тому переможниці присвоюється титул «Міс Всесвіт 2020» замість «Міс Всесвіт 2021».

Зробити ставку

Найкрасивішою дівчиною всесвіту стала представниця Мексики Андреа Меза (@andreamezamx). Давайте поглянемо на новоспечену «Міс Всесвіт» і дізнаємося, чим вона займається у повсякденному житті.

Основна діяльність Мези – модельний бізнес. За сумісництвом Андреа є дипломованим make-up фахівцем.

Також дівчина може похвалитися наявністю диплома розробника програмного забезпечення. За словами Мези, вона дуже пишається цим, оскільки їй вдалося досягти успіху в області, де переважно домінують чоловіки.

Андреа – борець за права жінок. Дівчина стверджує, що вона хоче покласти край гендерному насильству. Крім цього, Меза співпрацює з благодійними організаціями та допомагає жителям Індії, Індонезії та Китаю.

У вільний від роботи час нова «Міс Всесвіт» віддає перевагу активному відпочинку. Андреа захоплюється кроссфітом і екстремальними видами спорту – альпінізмом та сендбордингом.

Ось ще кілька цікавих фактів про мексиканку:

  • Андреа обожнює співати. Дівчина вважає спів відмінним способом вираження емоцій;
  • У неї величезна родина (40 кузенів);
  • Меза може виконувати планку протягом 3 хвилин.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі