William Hill анонсував переможця премії «Спортивна книга року»

Блог БК William Hill
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуКоманда William Hill
Команда William Hill
Автор матеріалу
Блог БК William Hill

У жовтні 2020 року компанія Вільям Хілл анонсувала шорт-лист кандидатів на нагороду «Спортивна книга року». Тепер настав час оголосити переможця. Ним став доктор Григорій Родченков з книгою «Справа Родченкова».

Елісон Радд, голова журі конкурсу «Спортивна книга року» від William Hill», заявила, що Родченков отримав заслужену нагороду за приголомшливі викриття, захоплюючу розповідь і наслідки своєї книги. В якості винагороди доктор отримає 30000 фунтів стерлінгів і копію своєї книги в шкіряній палітурці. Родченков став 32 за рахунком лауреатом цієї літературної премії.

Після оголошення результатів Елісон Радд заявила:

Цього року складений шорт-лист кандидатів був особливо сильним. Він породив інтенсивні і пристрасні дебати серед суддівської колегії. «Справу Родченкова» хвалили за пекучу чесність і хоробрість автора.

Також своїми думками про результати премії поділився Драммонд Мойр, заступник видавця «Ebury – Penguin Random House UK» і за сумісництвом редактор журналу «Справа Родченкова». Він сказав:

Ми раді, що ця унікальна книга отримала таку престижну нагороду. Мемуари Григорія Родченкова пропонують читачам повну і непідробну історію, вперше побачену в удостоєному нагород документальному фільмі Брайана Фогеля «Ікар». Родченкову вдалося створити приголомшливо відверті мемуари, які відправляють читача в подорож по сфальсифікованій системі недосконалих людей і морального вибору.

Григорій Родченков став одним з п’яти авторів, які потрапили в шорт-лист цієї престижної спортивної літературної премії. Крім нього за перемогу боролися Руксана Бегум, Іен Рідлі Скотт Еллсуорт і Ешлі Грей.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі