Президентські вибори в США 2024 року: гравці ставлять на перемогу Трампа

Блог Oddschecker
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуКаллум Вілсон
Каллум Вілсон
Автор матеріалу
Блог Oddschecker

Гравці букмекерських контор продовжують підтримувати Дональда Трампа в наступних президентських виборах. За минулий тиждень майже 40% всіх ставок було зроблено на те, що Трамп знову стане президентом Сполучених Штатів Америки в 2024 році. Коефіцієнти на його перемогу знизилися вдвічі і тепер складають 7,0.

Перемога колишнього губернатора Південної Кароліни Ніккі Хейлі оцінюється в 13,0. За нею в порядку зростання коефіцієнтів слідують Майк Пенс (19,0) і Олександрія Окас-Кортес (21,0). Бажаючим поставити на Двейна Джонсона пропонують котирування 26,0. На перемогу Мішель Обама, Іванки Трамп і Теда Круза дають коефіцієнт 34,0.

Ситуацію з масовими ставками на Дональда Трампа прокоментував представник Oddschecker Каллум Вілсон:

Як тільки ми подумали, що бачимо Дональда в останній раз на президентській посаді, беттори захопилися ставками на його перемогу в 2024 році. Парі на Трампа були найбільш популярними з моменту появи ставок на вибори США. Тільки віце-президент Камала Харріс може позмагатися з Дональдом Трампом за кількістю зроблених ставок.

Також зараз гравці букмекерських контор можуть поставити на те, яка партія буде контролювати більшість місць в Сенаті. Найбільш імовірною вважається перемога Республіканської партії – на неї пропонують коефіцієнт 1,36.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі