5 причин перестати робити ставки на NBA в Live

Блог The Sports Geek
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРекс Хоффман
Рекс Хоффман
Автор матеріалу
Блог The Sports Geek

Поінформованість, дисципліна і трохи удачі – ось ключові характеристика для успішного гравця в ставках на спорт. Однак більшість бетторів, на жаль, грають в мінус. Найчастіше програші є результатом необережних дій або необачних помилок. Найлегше їх допустити при ставках в режимі реального часу.

Зробити ставку

Граючи в Live, ви ставите на подію, яка йде прямо зараз. Укладати такі парі складно, особливо на матчі Національної Баскетбольної Асоціації. І справа навіть не в тому, що ігри НБА йдуть пізно вночі, що незручно для більшості любителів ставок. Далі розглянемо п’ять причин, чому не варто робити ставки на NBA в лайв.

Лайв-ставки вимагають точності

Якщо ви регулярно ставите в Live – можете пропустити цей пункт. Але в більшості випадків до лайву йдуть гравці, яким мало що відомо про особливості цього формату беттінгу. Саме ставки в режимі реального часу часто стають причиною невдалих серій.

Live-ставки почнуть приносити користь, якщо:

  1. Розібратися, як працює лайв-беттінг.
  2. Добре вивчити баскетбольні ринки.
  3. Розуміти, які чинники впливають на рух коефіцієнтів.
  4. Навчитися прогнозувати події на майданчику.

Якщо підсумувати, гравці, які планують ставити на баскетбол в лайв, повинні бути точними і мати вагомі підстави для укладення парі.

Коефіцієнти змінюються щомиті

Нестійкий характер лайв-ставок може виявитися непосильним для ряду гравців букмекерських контор. Вся справа в коефіцієнтах і їх стрімких змінах.

В НБА і баскетболі зокрема котирування динамічніші, ніж в інших видах спорту. Умовні ставки на футбол або хокей дають більше можливостей для прийняття рішення в режимі реального часу.

Часом результати не піддаються логіці

Цю тезу можна застосувати до всіх видів азартних ігор. Часто немає логічного пояснення того, що відбувається під час проведення спортивних подій.

У Національної Баскетбольної Асоціації сильний колектив зазвичай перемагає слабшого. В умовному протистоянні між “Лос-Анджелес Лейкерс” та “Х’юстон Рокетс” перша команда повинна перемогти, особливо якщо всі ключові баскетболісти здорові. Подібна передбачуваність є одним з найбільш привабливих аспектів в ставках на NBA.

Але бувають випадки, коли фаворит відверто розчаровує, а слабша команда знаходиться в ударі. Коли відбувається щось подібне, беттори вважають, що сильний колектив міг просто повільно стартувати або шукають інші причини, щоб виправдати цю аномалію. І найголовніше – гравці все одно роблять ставки в надії, що ситуація зміниться в потрібний їм вектор.

Деякі команди проводять виграшні серії, інші – навпаки. Це може бути пов’язано з розкладом, травмами, нестачею сну, поганою обстановкою в роздягальні та іншими факторами. Навряд чи середньостатистичний гравець коли-небудь дізнається істинні причини, щоб пояснити аномальні результати в NBA.

Відіграш програшів тільки погіршує ситуацію

Гравці БК полюбляють звертатися до лайв-ставок у випадках, коли відчайдушно хочуть відігратися. Зазвичай це відбувається так: беттор робить ряд невдалих ставок протягом дня, а потім вирішує ввечері або пізно вночі відігратися на НБА.

Комусь дійсно вдається компенсувати попередні втрати в Live. Але більшості бетторів це не під силу. Більш того, ситуація стає набагато гірше, в порівнянні з тією, яка була до початку лайв-сесії.

Чому відіграш на NBA в лайв небезпечний:

  • Швидше за все ви будете приймати погані рішення;
  • Емоції впливають на вибір;
  • Ваша впевненість похитнулася через минулі невдачі;
  • Втрати майже завжди призводять до ще більших втрат.

Наспіх прийняті рішення не призводять до прибутку

Вигравати на баскетболі можна виключно завдяки розумним, добре продуманим та послідовним парі. Плюсові беттори використовують ретельно відпрацьовану стратегію, вивчають тренди і отримують із них прибуток.

З огляду на динамічність лайв-ставок на НБА, ні про яку послідовність не може йти й мови. Ситуація на паркеті змінюється дуже швидко, тому у бетторів немає чіткого плану дій. Також подібний формат парі складніше підходить для аналізу помилок.

Висновок

Ставки в Live на NBA в теорії дозволяють отримати швидкий прибуток в БК. Але це стосується гравців, які знають, що роблять. Без твердого плану і напрацьованого алгоритму дій подібні парі принесуть тільки розчарування.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі