Онлайн-ставки починаються з реєстрації в букмекерській конторі. Можливість укладати парі в інтернеті відкривається після створення аккаунту в БК і заповнення особистих даних. При цьому сам процес реєстрації хоч і має багато спільних моментів, може сильно відрізнятися в різних компаніях.

Як зареєструватися в букмекерській конторі

Дана рубрика включає огляди, які докладно пояснюють, як зареєструватися в БК.

Найважливіші моменти реєстрації в БК, які актуальні для роботи з усіма букмекерами:

  • При реєстрації необхідно вводити правдиві дані, щоб уникнути проблем при виведенні коштів;
  • Для реєстрації в БК потрібні телефон, e-mail або сторінка в соц. мережах, до яких у вас є доступ;
  • В момент реєстрації користувач повинен погодитися з правилами БК і підтвердити, що йому вже виповнилося 18 років.

Швидка реєстрація в БК

Використання матеріалів нашого сайту про реєстрацію в тій чи іншій букмекерській компанії дозволить значно прискорити цей процес. Ми показуємо на прикладі і пояснюємо кожен крок, а також неодмінно відповідаємо на всі питання, які можуть виникнути в процесі реєстрації.

Щоб подивитися детальний огляд реєстрації в БК, досить просто відкрити відповідний матеріал з назвою потрібної контори. Деякі інструкції не підійдуть користувачам з України, оскільки не всі букмекери приймають до своїх лав українців.

Наприклад, це американські компанії і ряд британських беттінг контор. Якщо реєстрація в букмекерській конторі недоступна клієнтам з України, це буде згадано в матеріалі. У статтях описані інструкції «Від А до Я», слідуючи яким можна зареєструватися в цікавій вам БК.