Законодавство в сфері букмекерського бізнесу може суттєво відрізнятися в різних країнах. Букмекер, який багато років спокійно і ефективно працює на території однієї держави, може піддаватися регулярним блокувань в інший. Але навіть в таких умовах у бетторів все одно є можливість відвідувати його сайт, використовуючи для цього дзеркало БК або ж альтернативні методи обходу блокувань.

Дзеркало букмекерських контор: що це і для чого потрібно?

Робочі дзеркала букмекерських контор потрібні у випадках, коли в країні відсутній доступ до сайту компанії. Дзеркало – повноцінна копія сайту, розміщена по альтернативній URL-адресі. При цьому дзеркала БК контор у функціональному плані нічим не відрізняються від першоджерела. Вони дозволяють реєструватися на сайті контори, відвідувати особистий кабінет, поповнювати рахунок, робити ставки, дивитися трансляції матчів, виводити кошти і здійснювати будь-які інші операції.

Оскільки наявність дзеркала жодним чином не впливає на легальність букмекера в країні, рано чи пізно і ця версія сайту може бути заблокована. В такому випадку створюється нове робоче дзеркало БК. Вся ця процедура повторюється регулярно і в результаті користувачі постійно мають доступ до сайту компанії.

Як знайти актуальні дзеркала букмекерських контор

В даному розділі нашого сайту ви дізнаєтеся, як знайти дзеркало букмекера. Для цього досить вибрати потрібну вам компанію в списку і ознайомитися з вмістом матеріалу.

Всі букмекери, які мають проблеми з доступом гравців з певної країни, розробляють свої методи сповіщення клієнтів про новому робочому дзеркалі БК. Найбільш поширені варіанти:

  • E-mail розсилка;
  • Телеграм-бот або повноцінний канал в цьому мессенджері;
  • Групи в соціальних мережах.

Ще одним способом пошуку дзеркала є звернення в техпідтримку. Однак для зв’язку з саппортом все одно потрібно перейти на заблокований сайт. У цьому допоможуть альтернативні способи, описані на нашому сайті. Зокрема:

  • Браузери з вбудованим VPN;
  • Окремі VPN-плагіни;
  • Мобільні додатки букмекерів;
  • Анонімні браузери (наприклад, Tor).

Окремо хочемо наголосити, що шукати актуальні дзеркала букмекерських контор варто виключно на офіційних ресурсах. Переходити за посиланнями, отриманими зі сторонніх джерел, категорично не рекомендується.