Ставки на спорт – один з найпопулярніших видів азартних ігор. Пояснити це досить просто – роблячи ставки, гравець в набагато меншому ступені залежить від волі випадку, ніж при грі в казино або на автоматах.

Ставки на спорт: як це працює?

За великим рахунком, ставки на спорт – це своєрідне змагання між букмекером та гравцем. Кожен з них намагається передбачити результат певної спортивної події.

Букмекер, на основі аналізу всіх доступних даних, оцінює коефіцієнтами ймовірність того чи іншого результату. А клієнт, в свою чергу, обирає той результат, який йому здається найбільш реалістичним. Також він оцінює, чи варта можлива сума виграшу того, щоб ризикнути. У підсумку укладається парі, яке принесе фінансову вигоду одній зі сторін.

Для багатьох людей ставки на спортивні події – це, в першу чергу, не джерело заробітку грошей, а швидше спосіб істотно підвищити власний інтерес до того чи іншого матчу. Поставивши навіть мінімальну суму, гравець відчуває набагато яскравіші емоції від перегляду матчу.

Також багатьом бетторам приємний сам процес підготовки до того, щоб укласти парі з букмекером.

Що робити перед тим, як поставити ставки на спорт?

Відразу відзначимо, що існує чимало гравців, які ставлять «навмання» в надії, що їм просто пощастить. Це, фактично, аналог гри в рулетку, тільки з прив’язкою до спортивної події. Але все ж переважна більшість бетторів готують і продумують свої ставки. Для цього вони:

  • Ретельно аналізують команди (гравців), що грають між собою;
  • Вивчають останні результати, форму та тенденції, які помітні в їхній грі;
  • Вивчають статистику очних зустрічей опонентів;
  • Дивляться за змінами коефіцієнтів;
  • Читають аналітичні матеріали і прогнози.

Всі ці кроки дозволяють більш комплексно оцінювати прийдешню подію. Звичайно, не обійтися без сенсацій, які не допоможе передбачити жодний аналіз. Але на тривалій дистанції ставки на спорт, зроблені на основі аналітичної роботи, істотно більш ефективні.

Варіанти ставок на спорт

Для багатьох людей вираз «поставити ставку на спорт» асоціюється зі спробою вгадати, хто виграє в тому чи іншому матчі. Хоча ставки на переможця, і правда, користуються великою популярністю, це аж ніяк не єдиний варіант укладення парі на спортивну подію.

На великий матч в популярному виді спорту букмекер може пропонувати кілька сотень або навіть тисяч варіантів парі. Від загальної кількості забитих м’ячів (набраних очок, проведених раундів і т.д.) до результативності окремого гравця за конкретний проміжок часу.

Глобально всі види ставок на спорт можна розділити на дві великі категорії:

  1. Прематч – парі, укладені до фактичного початку матчу.
  2. Лайв – ставки, зроблені безпосередньо під час поєдинку.

Онлайн ставки на спорт

Починаючи з 2009-го року в Україні достатньо жорстко регулюється діяльність букмекерів. Введена заборона на прийом ставок на спорт в наземних представництвах БК. Такий стан справ посприяв неймовірному розвитку сфери онлайн ставок на спорт. На сьогодні у бетторів є вибір з кількох десятків букмекерів, які приймають ставки в інтернеті. А необхідність боротися за клієнта ще й сприяє поліпшенню умов для того самого клієнта.

Щоб ставити онлайн, необхідно всього лише зареєструватися на сайті букмекерської контори і поповнити свій рахунок будь-яким зручним способом. Парі укладаються буквально в кілька кліків, а в якості додаткового бонусу багато букмекерів надають ще і можливість відразу ж дивитися пряму відеотрансляцію події.

Ставки на спорт – це досить простий процес. Але укладати якісні і прохідні парі – набагато складніше завдання, що вимагає чималих зусиль.