Додатки (14)

Топ-додатки Топ-додатки

Додатки букмекерських контор

Додатки букмекерських контор – це тема, якій сайт Betline.com.ua приділив особливу увагу. На сьогоднішній день величезна кількість людей практично не розлучаються з телефоном. Гравці БК також відносяться до їх числа. Ставки з мобільного користуються великою популярністю, тому бетторам потрібно розуміти, які букмекери дають можливість укладати парі через телефон або планшет.

У розділі доступні огляди додатків БК для Android і iOS. Про наявність у букмекера програми для телефону свідчить відповідна іконка. Якщо іконка з логотипом платформи присутня – це говорить про доступність додатка. Якщо іконки немає, значить ПО не розроблено.

Кращі програми букмекерів України, Росії та інших країн винесені в блок «Топ-додатки». Експерти нашого порталу дали цим програмам найвищі оцінки. Фахівці враховували такі критерії, як дизайн, простота використання, функціональні можливості, системні вимоги для завантаження, підтримка додатка (регулярність виходу оновлень і виправлення помилок).

Той софт, який не потрапив в блок «Топ-додатки», також хороший, але має незначні недоліки. У цьому розділі ви можете подивитися огляди додатків БК, в яких дізнаєтеся, як завантажити програми, а також ознайомитеся з їх можливостями.